Usługi księgowe jakich potrzebujesz793 701 200 515 250 390
  • Dla partnerów biznesowych

    Dla partnerów biznesowych

obsługa ksiąg handlowych Warszawa

Warszawskie Towarzystwo Kredytowe

Warszawskie Towarzystwo Kredytowe jest profesjonalną organizacją doradztwa finansowego, utworzoną w oparciu o pasję i wieloletnie doświadczenie w branży finansowej jego Założycieli oraz Doradców. Wysokie standardy i jakość usług zostały wielokrotnie docenione przez naszych Klientów, m.in. w formie pisemnych rekomendacji. Do każdego pomysłu Klienta podchodzimy indywidualnie i sugerując możliwie najlepiej dostosowane rozwiązania finansowe. Dzięki takiemu podejściu z większością osób współpraca trwa wiele lat. 

rozliczenia podatkowe spółek Warszawa

CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji

CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji to wyjątkowe miejsce na Pradze Południe w Warszawie zajmujące się holistycznym wsparciem w rozwoju człowieka w obszarach CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY. Naszą ideą jest kompleksowość – wychodzimy z założenia, że człowiek jest integralną całością, a realne wsparcie to takie, które bierze pod uwagę wszystkie te obszary.  

Wspieramy rozwój człowieka zarówno poprzez szereg konsultacji indywidualnych ze specjalistami, poprzez zajęcia karnetowe pracy z ciałem, umysłem i duszą, jak i liczne warsztaty i szkolenia czy grupy rozwojowe.

Ośrodek CUD Grochów powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i osobom w kryzysie. Odkryj z nami swój własny CUD! www.cudgrochow.pl